Promovimi i turizmit në Lezhë, Ndreu viziton Prishtinën

0
1060

Kryetari i bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka zhvilluar një vizitë në Prishtinë, ku u takua edhe me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

Gjatë takimit, Thaçi dhe Ndreu kanë biseduar për turizmin në Lezhë.

“Një takim mbresëlënës me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Interesi për turizmin në Lezhë dhe promovimi i vlerave të Lezhës ishin tema e diskutimit. I mrekulluar nga thjeshtësia dhe gatishmëria për të na mbështetur”, – shprehet Ndreu.

Gjatë qëndrimit në Prishtinë Ndreu vizitoi edhe Ambasadën e Shqipërisë në Kosovë, ku u takua me ambasadorin Qemal Minxhozi.

.Promovimi i turizmit në Lezhë, Ndreu viziton Prishtinën 1Promovimi i turizmit në Lezhë, Ndreu viziton Prishtinën 2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu