0.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kontakt

Për reagime rreth shërbimeve të klientit, ju lutemi na kontaktoni me email dhe ekipi ynë mbështetës do t’ju kontaktojë  [email protected]

Nëse dëshironi të kontribuoni, ju lutemi sigurohuni që keni lexuar udhëzuesit tanë të kontribuesve dhe përdorni formularin më poshtë ose adresën e emailit për të na arritur. Disponueshmëria e redaktuesve tanë është e kufizuar gjatë fundjavave, megjithatë, ju ende mund të na kontaktoni dhe ne do t’ju përgjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Plotëso të Dhënat

  Kontaktoni si më poshtë

  Starbusiness Magazine
  Bulevardi Dëshmorët e Kombit,
  Kullat Binjake, Kati i VII, Tiranë

  +355 67 51 17 017

  Email: [email protected]

  Email: [email protected]

  Rreth Nesh

  STAR BUSINESS është një revistë ekonomike dedikuar financave, sistemit bankar, analizave ekonomike, biznesit, teknologjisë dhe inovacionit.

  na ndiqni

  143FollowersFollow
  12FollowersFollow