8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
Kreu Etiketimet Steam games

Etiketim: steam games

- Advertisement -

Na Ndiqni

350FansLike
143FollowersFollow
12FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Artikujt e Fundit

Më të Ndjekurat

Këshilla per zhvillimin e karrieres nga njerëz të suksesshëm

Këshillat e shkëlqyera të punës mund të jenë transformuese. Mund t'ju vendosin në një trajektore krejtësisht të re, t'ju sjellin një rol të ri...

Të paturit e një vajze mund t’i ‘shtyjë’ CEO-t drejt mbështetjes së barazisë

Rritja e vajzave mund t'i bëjë drejtuesit meshkuj të kompanive më mbështetës të betejave të grave për barazi, tregon një studim i ri. Kjo...

Manaxhimi i karrierres ! Nuk eshte asnjehere shume heret apo shume vone qe te...

Nga: Najada Taci  Aftësia për të krijuar  një rrugë dinamike karriere dhe për të zhvilluar një portofol aftësish dhe arritjesh është një domosdoshmëri për menaxherët....

Rolex, marka më e mirë e orëve luksoze në botë. Historia, produktet dhe disa...

Nga : Najada Taci Historia e Rolex filloi kur themeluesi Hans Wilsdorf krijoi orën e parë të dorës të papërshkueshme nga uji - Oyster -...

Blightbound Free Download (v1.1 & ALL DLC’s)

RRETH LOJËS Bota është në rrezik. Dekada më parë, një grup luftëtarësh legjendar vranë Titanin e frikshëm Shadow Titan pas një beteje të gjatë dhe...