13.5 C
Tirana
E hënë, 2 Tetor, 2023
Kreu Pa Kategori Blightbound Free Download (v1.1 & ALL DLC’s)

Blightbound Free Download (v1.1 & ALL DLC’s)

0
8

RRETH LOJËS

Bota është në rrezik. Dekada më parë, një grup luftëtarësh legjendar vranë Titanin e frikshëm Shadow Titan pas një beteje të gjatë dhe brutale, por festa e tyre ishte jetëshkurtër. Synimet e vërteta të Shadow Titan u zbuluan ndërsa Blight doli nga guaska e saj e copëtuar; një mjegull korruptuese që ndryshon çdo qenie të gjallë që i nënshtrohet të keqes së saj. Blightbound është një zvarritës birucë me shumë lojtarë në të cilin tre heronj duhet të zbresin nga streha e tyre malore për t’u përballur me neveritë e Blight – një mjegull misterioze dhe korruptive që mbulon tokën.

Eksploroni birucat e punuara me dorë, luftoni një grup të tmerrshëm armiqsh mistikë dhe monstruoz, mblidhni plaçkë të vlefshme dhe sillni përsëri heronjtë e rënë për të zgjeruar listën tuaj të luftëtarëve të disponueshëm. Çdo lojtar do të luajë një rol specifik në ekip – luftëtar, vrasës ose magjistar – për të mposhtur bosët kolosalë dhe për të zgjidhur enigmat e ndërlikuara. A do të jeni në gjendje të mblidhni dhe të kaloni të gjitha provat dhe të mposhtni Murtajën një herë e përgjithmonë?

Vizitoni steamunlocked për lojërat falas Steam.

IMAZHET E LOJËS

Si të shkarkoni dhe instaloni Steam Games Blightbound Free Download (v1.1 dhe TË GJITHA DLC-të):

  • Klikoni butonin Shkarko më poshtë dhe duhet të ridrejtoheni në UploadHaven.
  • Prisni 5 sekonda dhe klikoni në butonin blu “Shkarko tani”. Tani le të fillojë shkarkimi dhe prisni që të përfundojë.
  • Pasi të keni shkarkuar Blightbound Pa pagesë (v1.1 & TË GJITHA DLC-të), kliko me të djathtën në skedarin .zip dhe kliko “Ekstrakt në shkarkimin falas të Blightbound (v1.1 & ALL DLC’s)” (Për ta bërë këtë duhet të keni 7-Zip, të cilin mund ta gjeni këtu).
  • Klikoni dy herë brenda dosjes Blightbound Free Download (v1.1 & ALL DLC) dhe ekzekutoni aplikacionin exe.
  • Argëtohuni dhe luani! Sigurohuni që ta ekzekutoni lojën si administrator dhe nëse keni ndonjë gabim dll që mungon, kërkoni një dosje Redist ose _CommonRedist dhe instaloni të gjitha programet në dosje.

Linku i lojës: Blightbound Free Download (v1.1 & ALL DLC’s)

Kërkesat e lojës:

  • Sistemi operativ: Windows 7, 8.1, 10 x64
  • CPU: Intel Core i5-2500K (4 * 3300) ose ekuivalent | AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) ose ekuivalent
  • RAM: 8 GB RAM
  • Karta grafike: GeForce GTX 760 (2048 MB) | Radeon R9 285 (2048 MB) | Celular: GeForce GTX 1050 Mobile
  • Hapësirë në disk: 4 GB hapësirë në dispozicion

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu