24 C
Tirana
Friday, September 25, 2020
Kreu Autorët Postime nga Star Business

Star Business

428 POSTIME 0 KOMENTET
- Advertisement -

Na Ndiqni

350FansLike
143FollowersFollow
10FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Artikujt e Fundit

Më të Ndjekurat

Ministria e Shëndetësisë: 100 të shëruar dhe 134 raste të reja me COVID-19 në...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se nga testimet e 24 orëve të fundit janë konfirmuar 134 të prekur me virusin...

SHBA – FMN: Parashikimi ekonomik global më pak katastrofik

Parashikimi për ekonominë botërore është më pak i tmerrshëm sesa ai vlerësuar në Qershor, tha sot një zëdhënës i FMN-së, duke sugjeruar se vlerësimet...

Kompanitë e fondeve të investimit dhe pensioneve rritën fitimet në 6-mujorin e parë 2020

Kompanitë administruese të fondeve të investimeve dhe pensioneve kanë zgjeruar fitimet me 122.3 milionë lekë, në 6-mujorin e parë të këtij viti, bën të...

Konferencë rajonale në Portin e Durrësit/ Jetësimi i ndërlidhjes infrastrukturore në portet e Adriatikut...

Në kuadrin e Ditës Ndërkombëtare të Detarisë, Porti i Durrësit mirëpriti konferencën rajonale të projektit SAGOV, mbi rolin e porteve në jetësimin e investimeve...

Roli i gruas në sipërmarrje i rëndësishëm për rimëkëmbjen ekonomike/ Denaj: Kemi rritur mbështetjen...

Qeveria shqiptare mbetet e angazhuar për të mbështetur dhe promovuar pjesëmarrjen e gruas në biznes, si dhe për të reduktuar hendekun gjinor. Ministrja e Financave...