16.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Tetor, 2021
Kreu Autorët Postime nga Star Business

Star Business

500 POSTIME 0 KOMENTET
- Advertisement -

Na Ndiqni

350FansLike
143FollowersFollow
12FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Artikujt e Fundit

Më të Ndjekurat

15 Hotelet më të jashtëzakonshme që u hapën gjatë vitit 2021

Pas një viti të vështirë pandemik si 2020-ta ku shumica prej nesh na u desh që të anulonim planet tona të udhëtimeve, viti 2021...

5 Trendet e Marketingut Dixhital të cilat nuk mund t’i injoroni në 2022-in

Jetojmë në një kohë ku marketingu dixhital ndryshon shpejt dhe interesat dhe sjelljet e njerezve janë të vështira për t'u parashikuar. Nuk mund të...

Barazia gjinore në biznes/ Qendra “Aleanca Gjinore per Zhvillim” ndan “Çmimet e Barazisë”

Qendra “Aleanca Gjinore per Zhvillim” zhvilloi ditën e djeshme aktivitetin “Çmimin i Barazisë”. Qëllimi i çmimit është promovimi i barazisë gjinore në punësim në...

Kosova dhe Shqipëria nënshkruajnë marrëveshjen për bashkëpunimin dhe fuqizimin ekonomik të grave

Gratë sipërmarrëse nga Shqipëria dhe Kosova u mblodhën në Prishtinë në një konferencë të përbashkët diten e djeshme ne kuader te bashkëpunimit dhe fuqizimit...

A është Ballkani Perëndimor i gatshëm për investime nga kompanitë gjermane?

Ballkani Perëndimor ka një mundësi reale të përfitojë nga trendi i zhvendosjes së prodhimit të firmave gjermane pas pandemisë. Por më parë duhet përmirësuar...