Astronomia Triple Axis Gravitational Tourbillon

0
2207

Astronomia Triple Axis Gravitational Tourbillon  eshte nje nga oret me te vecanta dhe luksoze qe ekzistojne prodhuar nga firma e njohur e oreve dhe bizhuterive te luksit Jacob & Co.

Astronomia Triple Axis Gravitational Tourbillon  perfaqeson vizionin avangard te Jacob ne prodhimin e oreve,imagjinuar dhe inspiruar nga gjerat e bukura qe e rrethojne,drejtuar nga nje deshire e madhe per te sjelle kreativitet dhe evolucion duke e tejkaluar  menyren tradicionale te punimit te oreve.

Kjo ore eshte nje kombinim perfekt I nivelit me te larte te punimit Zviceran te oreve me artin dhe teknologjine.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu