Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 28 fluturime të konfirmuara për datën 3 korrik

0
1011

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” konfirmon për datën 3 korrik 28 fluturime.

Aeroporti përmes një njoftimi bëri të ditur fluturimet e konfirmuara për ditën e premte.⠀

“Air Serbia” – Tiranë – Beograd dhe kthim

“Albawings” – Tiranë – Firence dhe kthim

“Albawings” – Tiranë – Rimini dhe kthim

“Wizz Air” – Tiranë – Pragë dhe kthim (destinacion i ri)

“Air Albania” – Tiranë – Romë dhe kthim

“Edelweiss” – Tiranë – Zyrih dhe kthim

“Wizz Air” – Tiranë – Memmingen dhe kthim

“Blue Panorama” – Tiranë – Gjenova dhe kthim

“Blue Panorama” – Tiranë – Verona dhe kthim

“Albawings” – Tiranë – Duseldorf dhe kthim

“Air Albania” – Tiranë – Milano dhe kthim

“Wizz Air” Tiranë – Luton (Londër) dhe kthim

“Albawings” – Tiranë – Venecia dhe kthim

“Jonika Airline” – Tiran – Kiev dhe kthim

“Ukraine International” – Kiev – Tiranë dhe kthim (destinacion i ri )

“Air Serbia” – Tiranë – Beograd dhe kthim

“Austrian” – Tiranë – Vjenë dhe kthim

“Pegasus” – Tiranë – Stamboll dhe kthim

“Wizz Air” – Tiranë – Vjenë dhe kthim

“Blue Panorama” – Tiranë – Milano dhe kthim

“Blue Panorama” – Tiranë – Rome dhe kthim

“Albawings” – Tiranë – Hamburg dhe kthim

“Albawings” – Tiranë – Bari dhe kthim

“Wizz Air” – Tiranë – Bergamo dhe kthim

“Aegean” – Tiranë – Athinë dhe kthim

“Belavia” – Tiranë – Minsk dhe kthim (çarter turistik)

“Wizz Air” – Tiranë – Bergamo dhe kthim

“Air Albania” – Tiranë – Stamboll dhe kthim

TIA u kërkon pasagjerëve që të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës.

“Maskat janë të detyrueshme”, thekson TIA.⠀⠀⠀⠀

Gjithashtu TIA shton se, “lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit e BE”. ⠀

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu